Muzeum znowu otwarte!

W związku z łagodzeniem ograniczeń wprowadzonych przez rząd w związku z epidemią koronawirusa, śpieszymy z dobrą wiadomością! Od 9 maja Muzeum Helu, jak i wszystkie obiekty Helskiego Kompleksu Muzealnego, otwierają się na sezon 2020. Przez cały maj nasze muzea otwarte będą w godzinach od 11 do 17, w kolejnych miesiącach mamy nadzieję wydłużać czas otwarcia obiektów. Odwiedzającym nas turystom postaramy się zapewnić niezbędną ochronę poprzez zapewnienie przy wejściu środka odkażającego do rąk. Zachęcamy do stosowania środków ochrony osobistej oraz zachowania dystansu wśród zwiedzających. Tymczasem nie posiadamy się z radości, ze już niedługo będziemy mogli spotkać się z Wami w naszym muzeum :) Serdecznie zapraszamy :)